1.     Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dziś o godz.17.00. Kto w nich uczestniczy, może uzyskać odpust zupełny. Ofiary z nabożeństwa przeznaczone są na dekorację Bożego Grobu.
 
2.     Caritas rozprowadza na placu baranki wielkanocne, paschaliki oraz nasze parafialne stroiki i pisanki. Dochód przeznaczamy na pomoc ubogim. Bóg zapłać za wsparcie.
 
3.     W poniedziałek, 25 marca, przypada, uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to zarazem Dzień Świętości Życia. Zachęcamy do włączenia się w dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, polegające na 9-miesięcznej modlitwie o ocalenie życia dziecka. Deklaracje wyłożone są w kościele: kto chce – prosimy wypełnić. Uroczyście złożymy je podczas Mszy o godz. 18.00. Będzie to zarazem Msza odpustowa Żywego Różańca.
 
4.     W tym samym dniu, pół godziny wcześniej, o 17.30, nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego upamiętnimy setną rocznicę Mszy prymicyjnej o. Józefa Andrasza SJ. Spowiednik Siostry Faustyny sprawował ją równo wiek temu w naszym kościele.
 
5.     We wtorek, 26 marca, gościem Uniwersytetu Drugiego i Trzeciego Wieku będzie ks. Tadeusz Kukułka SJ, rektor kościoła św. Barbary w Krakowie. Temat: Jak się (nie) spowiadać? Początek o 16.45 w Auli Bursy Jezuitów.
 
6.     W środę o 17.30 nowenna do Matki Bożej Pocieszenia. Po niej – Msza w intencji próśb i podziękowań.
 
7.     W czwartek po Mszy wieczornej spotkanie Rady Parafialnej w składzie Zespołu Synodalnego.
 
8.     Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek: śpiewane dla dzieci o godz. 16.30, dla młodzieży i dorosłych o 17.30.
 
9.     W przyszłą niedzielę naukami na Mszach świętych rozpoczną się parafialne rekolekcje wielkopostne. Głosił je będzie ks. dr hab. Józef Kloch z Warszawy. W poniedziałek, wtorek i środę nauki głoszone będą na Mszach o 8.00, 9.00 i 18.00, a dla młodzieży szkolnej o 11.00.
 
10.   W przyszłą niedzielę, za zgodą ks. biskupa Jeża, po Mszach prowadzona będzie akcja „Pola nadziei” – zbiórka do puszek na Sądeckie Hospicjum.
 
11. Także w przyszłą niedzielę Klub Inteligencji Katolickiej zaprasza na Drogę Krzyżową na Chruślicach. Początek o 16.30.
 
12.  Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej oraz do odwiedzania parafialnej księgarni przy ul. Skargi 12. Jest tam spory wybór książek, dewocjonaliów, kartek i artykułów prezentowych.
 
13. W minionym tygodniu do wieczności z naszej wspólnoty odeszli ś.p. Bogusław Waśko, Józef Kożuch i Zbigniew Malczewski. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…