1.     W poniedziałek, 11 lutego, przypada Światowy Dzień Chorego. Chorych i osoby starsze zapraszamy na Mszę św. o godz. 9.00, podczas której udzielimy sakramentu namaszczenia.
 
2.     Przed Mszą wieczorną zapraszamy:
·        w poniedziałek  na  nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego,
·        we wtorek na  nabożeństwo do Ducha Świętego,
·        w środę na  nowennę do Matki Bożej Pocieszenia,
·        w czwartek piątek i sobotę odmawiamy wspólnie różaniec.
Początek nabożeństw o 17.30.
 
3.     W środę, 13 lutego, Wspólnota Arka Przymierza zaprasza na akcję Powstanie Różańcowe. Modlitwa w plenerze za nasze rodziny, miasto, naród, świat rozpocznie się o godz. 19:00 w parku pod Zamkiem.
 
4.     Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy na spotkanie w czwartek: - o 15.30 klasy szóste i siódme; - o 16.30 klasy ósme i o 17.30 trzecie gimnazjum. Wszystkie trzy spotkania odbędą się w salce „Iskierek”.
 
5.     W każdy drugi czwartek miesiąca, a zatem w najbliższy również, o godz. 18.00 odprawiana jest Msza Rodzinna, ze specjalnym błogosławieństwem i uczczeniem relikwii świętych Jana Pawła II i Joanny Beretty Molli.
 
6.     W piątek, 15 lutego, rozpoczniemy sprawowanie Mszy z modlitwą o uzdrowienie za wstawiennictwem św. Szarbela, z uczczeniem jego relikwii i namaszczeniem olejem. Przed liturgią można będzie składać kartki z imionami osób potrzebujących modlitwy, w intencji których odprawiana będzie Eucharystia. Te Msze będą sprawowane w trzecie piątki miesiąca o godz. 18.00. Pół godziny wcześniej odmawiany będzie różaniec.
 
7.     Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego i Bethanii z naszą parafialną wkładką.
 
8.     W przyszłą niedzielę, po Mszy o 10.30, spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii. Natomiast składka w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Tarnowie.
 
9.     Parafianom i Gościom Sanktuarium życzymy dobrej niedzieli i udanego tygodnia. Szczęść Boże!